EÚ Plug Bazén Filter Čerpadla Bazén Čerpadlo A Filter Kit pre potravinársky PVC šetrné k Životnému Prostrediu Ľahko Sa Čistí Bazén Cleaner

€25.71

-26%

€34.75

Nový produkt

1 položky

Štítky: čerpadlo pre potravinársky elektrické, olejové čerpadlo pre potravinársky, bazén čerpadla čistý, ionizátor vody, čerpadlo micro potravinársky, bazén motory čerpadiel, intex bazén ionizátor, ionizátor vody bazénov, bazén čerpadla značky, solárny bazén čerpadla.

Odrážky:

1、Udržať Vodu Čistiť: bazén filter čerpadla sa používa na jedlo-tvarované bazény a potrubia-rám bazény, filter nečistôt vo vode, podporu cirkulácie vody udržať celkový čistotu bazénovej vody.

2、šetrné k Životnému Prostrediu: Vyrobené z dovezených potravín trieda PVC materiálov, čerpadlo je bezpečný a šetrný k životnému prostrediu.

3、Ľahko sa Čistí: filter, čerpadlo sa ľahko čistí, filter je vymeniteľná, bezpečné a hygienické.

4、Jednoduchá Inštalácia: čerpadlo je jednoduché na používanie, jednoduchá inštalácia, stačí pripojiť v vodovodné potrubia a napájací zdroj na používanie.

5、Menovitý Výkon: 15W, veľké aj malé bazény môžu používať.

1.Udržať Vodu Čistiť: bazén filter čerpadla sa používa na jedlo-tvarované bazény a potrubia-rám bazény, filter nečistôt vo vode, podporu cirkulácie vody udržať celkový čistotu bazénovej vody.

2.Šetrné k životnému Prostrediu: Vyrobené z dovezených potravín trieda PVC materiálov, čerpadlo je bezpečný a šetrný k životnému prostrediu.

3.Ľahko sa Čistí: filter, čerpadlo sa ľahko čistí, filter je vymeniteľná, bezpečné a hygienické.

4.Jednoduchá Inštalácia: čerpadlo je jednoduché na používanie, jednoduchá inštalácia, stačí pripojiť v vodovodné potrubia a napájací zdroj na používanie.

5.Menovitý Výkon: 15W, veľké aj malé bazény môžu používať.

Špecifikácia:

Menovité napätie: 220-240V

Menovitý výkon: 15W

Vhodné pre: jedlo-tvarované bazény a potrubia rack bazény, bez čerpania funkciu, pomocou sifónu princíp

Veľkosť: cca 14 cm*12cm*21 cm/5.51*4.72*8.27 v

Balenie Zoznam:

1*Filter Čerpadla

2*Filter Trubice

2*Filter Spoločné

4*Skrutka

4*Upevňovacie Spony

Číslo Modelu bazén filter čerpadla
Materiál PVC

Súvisiace produkty