15-35mm Tesárstvo Otvor Puncher polohovacie zariadenie Spekané Karbidy Ploché Krídlo Vŕtať Nastaviteľný Záves Výstružníky Dvere, Okno Záves vrtáka

€2.96

Nový produkt

1 položky

Štítky: príručka testov, 16 výstružníky, 8 mm výstružníky, 12 mm výstružníky, výstružníky 13, 10 mm výstružníky, príručka otočka, kovové výstružníky, Ručné Výstružníky, 1 výstružníky.

15-35mm Tesárstvo Otvor Puncher polohovacie zariadenie Spekané Karbidy Ploché Krídlo Vŕtať Nastaviteľný Záves Výstružníky Dvere, Okno Záves vrtáka

Odrážky: 1. Vyrobené z spekané karbidy a tepelne ošetrené.Vysoká tvrdosť a tepelnú odolnosť, vysoká teplota generované počas vŕtania nie je deformovaný a dobre sa nosí, a môžu byť použité na dlhú dobu.Vysoká concentricity, vysoká presnosť spracovania a nízkou hladinou hluku.

2. Každý vŕtačka má svoje vlastné plastové okno, ktoré je zobrazené na políčko, takže môžete odstrániť správne vŕtačka od stojane v sekundách.

3. Vŕtačka všetky oblúky v každom smere pod vedením zaoblené hrany; zabezpečiť pravdivé, presné a čisté ploché dno diery pre rýchle odstraňovanie odpadu a zabezpečiť vašu produktivitu.

4. X-wing hlavy poskytuje lepšiu viditeľnosť a stabilitu počas prevádzky.Centrum post každý bit zabezpečuje presné vŕtanie a zabraňuje prechádzky a kyvné počas prevádzky, vytvára ideálny kruhový a presné otvor cez centrum po dizajn.

5. Vhodné pre vŕtacie stroje, pištole vŕtačky, vertikálne lisy, vŕtačky, ručné vŕtačky, vertikálne elektrické vŕtačky a mobilné pás magnetické vŕtačky pre inštaláciu okrúhle dvere tipy, zásuvky; dierovanie na drevené výrobky, výrobky z plastov, drevené materiálu a preglejky.

Parametre:

Materiál: 45 oceľ + spekané karbidy

Ramienka typ: okrúhly rukoväť, hex rukoväť

Rezanie priemer: o 15 mm-35mm/0.59-1.38 v

Kategória: ako na obrázku)

Balenie: plastová krabica

Balenie Zoznam:

1* drevené dosky vrtáka

Číslo Modelu drevené dosky vrtáka
Druh Nástroj Ruka Časti
Type4 Drevospracujúci Nástroj
Materiál Z NEHRDZAVEJÚCEJ OCELE
Použitie Domov urob si sám

Súvisiace produkty