HV30 Striekacia Pištoľ je Glaxay Pro Nový Dizajn 1.3 mm HVLP Airless striekanie Maľovanie Laku Airbrush Nástroj Pre Väčšinu Farba

€41.54

-50%

€83.08

Nový produkt

1 položky

Štítky: tím airbrush, striekacie pištole pre rastlín, airbrush farby, airless, hobby airbrush, elektrické airless, vallejo, wagner, náustok je glaxay pro lite, zbraň farba.

★Profesionálne gravitácie Krmivo HVLP Striekacie Pištole s 3 tekutiny Tipy 1.4 mm, 1.7 mm, 2,0 mm .Umožňuje farba pekné široké spektrum nátery a všetky druhy povrchu maľby. ★Tento spray gun robí postrek mäkšie jednoducho ovláda a menej prílišné postrekovanie.Ideálne pre striekanie basecoats, clearcoats a iné vysoká viskozita povrchových úpravách vhodný aj pre domáce a priemyselné primer,kabát a detaily pre automobilový priemysel, zariadení a nábytku, maľovanie aplikácie. ★Špeciálne kužeľovitý tvar vzduchu spp zabraňuje náterov z striekajúcej;Oka filter odstraňuje nečistoty, častice od farby, ktoré zabraňujú chyby.Prietok Apray Regulujúci Ventil,keď uvoľníte, množstvo farby je oveľa; pri upevňovaní, je malý.Apray amplitúdy úprava: uvoľnenie, veľké sprej rozsahu; sprísnenie, malý sprej rozsahu. ★Nehrdzavejúcej ocele ihla a tryska pre dlhšiu životnosť a použiť vodou riediteľné farby.Zliatiny striekacia pištoľ telo, plná meď prietok spp, ventil, kovové jadro, opotrebenie a odolnosť proti korózii, trvanlivý a odolný voči pádu, jasné, rozsahu a ľahko sa čistí. ★Vhodné pre automobilové diely, domáce spotrebiče diely, nábytok, drevené výrobky, skvelé pre dokončovacie palube, zábradlia, trávnik nábytok, playsets, grily, detský nábytok, a ďalšie.

DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Certifikácia CE
Pôvod CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty