MÓDNE DÁMSKE PRÍRODNÉ RUŽOVÉ 6-7MM SLADKOVODNÉ PERLY CRYSTAL COROLLA PRÍVESOK

€5.68

-35%

€8.74

Nový produkt

1 položky

Štítky: black pearl prívesok, drop prívesok perla, necklac, sladkovodné perly šperky, obrovské prívesok perla, prívesok perla, baroqu pearl, hrozna, S925, sladkovodné perly prívesok.

Funkcia Podrobnosti: žiadne šperky box

Ak váš miestny zvyk je plnenie si daňových alebo dovozného cla, ospravedlňujeme sa, že to nebude súčasťou našej zodpovednosti.Môžete zistiť u svojho miestneho vlastný office vidieť, že dodatočné náklady pred vás cenovú ponuku.

Prosím, všimnite si, že poštovné a manipulačný poplatok na KAŽDÚ položku sa počíta osobitne, to znamená, že budete tiež musieť zaplatiť za poštovné a manipulačný poplatok za KAŽDÚ jednotlivú položku dokonca budete mať kombinovať kúpiť, je to zrejme preto, že poštovné a poplatok je priamo úmerná hmotnosti celý balík.

Služby

Ak ste dostali položky sú spokojní.Prosím, daj mi 5 spätnú Väzbu ,Ak máte prijímať položky cíti nespokojný alebo rozbité.Prosím nenúťte negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu pre mňa.prosím, napíšte mi .Komunikovať prvý a potom zhodnotiť , riešime včas .

Vzhľadom na špecifickosť on-line nakupovanie, je schopný vidieť, že materiál objekt spôsobuje veľa ťažkostí, a pýtať sa, kupujúci má akékoľvek pochybnosti o tom, komunikovať s nami najprv posúdení, budeme riešiť prechode pre vás v čase, ak máte nejaké ďalšie problémy, vám radi nakupovanie náladu.

♥♥♥♥♥♥Raz, ďakujem a dúfam, že sa vám užite si nakupovanie u nás!Veľký deň!♥♥♥♥♥

Položka Druh Prívesky
Jemné alebo Módne Móda
Prívesky Typ SOLITAIRE
Pearl Typ Sladkovodné Perly
Názov Značky JINHONGBO
Číslo Modelu 008
Pohlavie Ženy
Kovy Typ Silver Plated
Materiál Perla
Štýl Trendy
Tvar\vzor Kvapka Vody

Súvisiace produkty