Auto Dekorácie-Nálepky Tvorivé Šach, Karty, Auto Magnet Nálepky Osobné Vinyl Kotúča, Auto Diely, Auto Nálepky, ZWW0604,16 cm*16 cm

€1.31

-69%

€4.23

Nový produkt

1 položky

Štítky: h samolepky na stenu, steny kamene nálepky, šach pešiak, šach dekor, V ríši divov, šach kus drevené, rock textúra, Chessman, šach odtlačkový, huyndai tucson.

Auto Dekorácie-Nálepky Tvorivé Šach, Karty, Auto Magnet Nálepky Osobné Vinyl Kotúča, Auto Diely, Auto Nálepky, ZWW0604,16 cm*16 cm

Typ: Nálepky

Materiál:vysoko kvalitná PVC

olor: čierna/biela/červená/laser

Úvod:

1. Nálepka je vyrobená z vysoko kvalitného PVC materiálu a možno nalepiť na telo, okná, dvere, sklo, steny, notebooky, skateboardy, domáce spotrebiče a všetky ploché a hladké objekty.

2. Módny dizajn, poskytovanie vysokej viditeľnosti môže plne upozorniť na prítomnosť predmetov, ale aj prejaviť vlastný štýlový osobnosti štýl.

3. Nálepka je dlhodobo odolná voči vode a slnku-dôkaz, nezmizne, keď sú vystavené slnku, pre veľmi dlhý čas, a nespôsobí žiadne poškodenie karosérie.

Návod na použitie :

1. Čistenie povrchu objektu, ktoré majú byť inštalované s nálepku.

2. Pomaly odstránenie prednej podšívka z kotúča, aby sa ubezpečil, že odtlačkový je stále prilepené na transparentný prenos papiera, lepiaca páska.Ak je súčasťou vášho odtlačkový zdvihnutá s podklade papiera, stlačte podkladového papiera späť, kým sa lepí na prenosový pás.

3. Po odlúpnutie obtlačky od podkladu, priložte obtlačky a umiestniť ich na povrch, na ktorý sa obtlačky.

4. Používanie bankovej karty, stierkou alebo podobnými položkami na hladké obtlačok na odstránenie bubliny a záhyby, a uistite sa, že je úplne prilepené na povrchu

5. Opatrne odstráňte prenosový pás z kotúča, uistite sa, že odtlačkový je prilepené na povrch.Ak ste vidieť, že časť kotúča nebola uvoľnená z prenosový pás, zatlačte ju nadol späť na povrch a proces zopakujte.

Tipy:

Dobrý deň, vážený zákazník, som veľmi rád, aby vám slúžili.Sme tiež podporovať všetky prispôsobené nálepky, pošlite nám, prosím s vysokým rozlíšením obrázkov a veľkostí, budete musieť prispôsobiť.

Sme vám bude účtovať niektoré vlastný poplatky.Čím viac chcete, tým lacnejšie bude cena.

Prosím, obráťte sa na predajcu, pre podrobnosti.

Pôvod CN(Pôvodu)
Typ Nálepky Auto Tela
Dizajn Karikatúra
Model OEM
Položka Dĺžka 16cm
Umiestnenie Nálepky Celé Telo
Položka Výška 0.01cm
Druh Materiálu PVC
Balenie Nie Zabalené
Druh Lepiť Nálepky
Názov Modelu AB
Kategória Nálepky
Položka Šírka 16cm

Súvisiace produkty