10pcs/veľa pre iPhone 6 Plus Objem Flex Audio Flex pre iPhone6 Plus Originál Úradný Nové 5.5 palcový

€16.95

Nový produkt

1 položky

Štítky: cvičenie programu p90x, oblek dom muži ženy, smarwatch ženy 2020, strandmon qing stoličky, tyr plávanie googlu, veľkoobchod dievčatá krídla, smarwatch lacné domov, zadné svetlo seat ibiza, triple reťazca crystal.

Popis produktu: Ako pôvodná hlasitosť audia Flex Kábel pre iPhone 6 Plus , môžeme sľúbiť ponúkame na predaj sú 100% Originál a Kvality , ak máte otázky, kontaktujte ma, ďakujem.100% vyberte dobre vyzerajúce a++.

Detaily Produktu:

Názov výrobku: Original Audio Volume Flex Kábel pre iPhone 6 Plus

Kvalitné Typ: Pôvodný Nové

Kontrola kvality: 100% Testované QC zamestnancov pred loď

Komponenty: Audio Volume Flex Kábel

Záruka: 4 Mesiace

Dodacia lehota: 1-2 pracovných dní (po zaplatení je potvrdený)

Balenie spôsobom: Anti-statické taška

Návrat & Záruka

1. Akonáhle bol tovar lode von, vrátenie peňazí nie je prijateľné pre všetkých dôvodov.

2. Prosím test Lcd, keď sa dostanete, dúfame, že môžete získať spätnú väzbu v prvý raz.

3. Sme čestní dodávateľ, sme si istý, že každý LCD bola testovaná pred odoslaním, prosím, nie inštaláciu LCD pred test, vážime si každého klienta, dúfam, že môžete získať si rešpekt v rovnakom čase.

O to, že sme dali naše špeciálne "BS" marker v LCD, v prípade, že ste inštaláciu LCD, značka bude zničená.

4.Ponúkame 3 mesiacov záruky o LCD, ale prosím, majte na "BS" marker tak, že sú to produkty patria do BS.Len návrat byť prijatý po prijatí vášho Lcd.

5.Pre ďalšie osobitné podmienky, budeme mať podrobnosti riešiť metódou.

O nás

Shenzhen BS Technology Co., Ltd - Poskytuje špecializovaný portál pre všetkých svojich mobilných telefónov náhradné diely a oprava nástrojov požiadavky.Z BS, môžete získať náhradné diely ako LCD displej, flex káble, zásuvky, reproduktor, zvonenie/bzučiak, klávesnica, lcd full set prevodov, stredné rámy a všetky ďalšie interné súčasti pre telefóny značiek pre iPhone, iPad, Samsung atď., Tiež ponúkame na predaj všetky druhy oprava nástrojov a obnoviť stroje pre uvedený model.

Zásielky

1.To zvyčajne trvá približne 3-7 pracovných dní Express (DHL, UPS, Fedex, TNT), 3-15 pracovných dní prostredníctvom EMS, a 15-45 pracovných dní Čína/hong kongu Príspevok na loď do vašej krajiny.

2.Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu.Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

3.Prosím zvoľte spôsob prepravy DHL, UPS, FEDEX EMS alebo, ak chcete, aby sa dostal produkty quikly.

4.Priemerná Dodacia lehota rôzne Prepravné Firmy

Platby

Akceptujeme nižšie spôsoby platby:

1.Hradiť Tapetujem.sk Systém

2.T/T Platba Bankovým Prevodom(HSBC)

3.Western Union platba prevodom

4.Money Gram A Platby

5.Platba V Hotovosti

Poznámka 1: Paypal nie je prijatý, pretože vysoká komisia poplatok, a to je ťažké vziať peniaze z Paypal v Číne.

Poznámka 2: Po PI bola potvrdená a váš objednaný tovar pripravený, a vrátenie bude k dispozícii za zrušenú objednávku.Ale vrátime sa na vás v čase, v prípade, že by sme mohli ponúkať produkty potrebné, pre nedostatok alebo nedostupnosť.

Spätná väzba

1.Ak ste spokojní s našimi službami a produktmi, prosím, zanechajte nám 5 hviezdičiek pozitívnu spätnú väzbu, a necháme vás dobrá geed spätnú väzbu čoskoro.

2.Ak nie ste spokojní s našimi službami, alebo produkty, dúfam, že nám môže dať príležitosť robiť veci lepšie, než budete zanechať negatívne/neutrálne spätnú väzbu.Prosím, kontaktujte nás v prvý čas, ak máte nejaké sťažovať, budeme počúvať trpezlivo, a snažiť vám pomôže vyriešiť problémy, kým nebudete spokojní.

3.Podnikanie nie je jednoduché, dúfam, že sa môžeme pochopiť navzájom, cieľom BS je na dlhú dobu spolupráce, nikdy nesklame.

Vylúčenie zodpovednosti

Shenzhen BS Technology Co., Ltd a jej produkty sú v žiadnom prípade spojený so značkové výrobky pre iPhone,iPad, Samsung,pre Black Berry a iné značky atď., alebo ktorejkoľvek z jej dcérskych spoločností.Naše diely NIE sú zrekonštruované, ktoré sa ponúkajú alebo autorizovaný.Nerobí žiadne vyhlásenia ani záruky akéhokoľvek druhu, výslovné alebo implicitné, pokiaľ ide o úplnosť, presnosť, spoľahlivosť, vhodnosti alebo dostupnosti s ohľadom na záznam alebo informácií, produktov, služieb, alebo grafické prvky obsiahnuté na záznam pre akýkoľvek účel.Akékoľvek spoliehanie sa môžete umiestniť na týchto informácií je preto prísne na vaše vlastné riziko.Nebudeme niesť zodpovednosť za akékoľvek zneužitie alebo misrepresentations našich výrobkov realizoval kupujúcich.

Kvalita Pôvodný
Súčasti objem flex
Záruka 4 mesiace
Kompatibilný Model Pre iPhone 6 Plus
Názov Značky oriparts
Číslo Modelu Pre iPhone 6 Plus
Kompatibilné Značky Apple iPhone
Dizajn BAR

Súvisiace produkty