Nové/C Kompresor Tlak Senosr 30psi

€42.39

Nový produkt

1 položky

Štítky: 22 bar, snímač pneumatiky, vzduch upozornenie pneumatík ventil spp, popoludní senzor, vzduch detektor, snímač tlaku ventilu, aqi detektor, auto tlaku v pneumatikách monitor ventil, tlak vzduchu v pneumatikách monitor vretena ventilu spp senzor, prach senzor.

Členenie Položka Opis

CO MPANY Č.

OEM Č.

TECHNICKÉ ÚDAJE

VOZIDLO 30psi 30psi

Balenie Podrobnosti box balenie Našou Prednosťou 1. Sme dlhodobým Tapetujem.sk obchodu predávajúceho ,Bohaté skúsenosti a skvelý Servis pre vás 2. Všetky naše produkty pochádzajú z ofessional po služieb 3. akceptujeme platby kreditnou kartou ,ak je nejaký problém alebo akékoľvek iné platobné termín sa vám páči pls dajte mi vedieť ,môžeme prijať aj Prepravné Podmienky tovar bude dodaný EMS,USP,DHL,.Doprava methed závisí od vášho výberu Doprava methord dodacia lehota USP,DHL,FEDEX,TNT 2-7 dní po doručení EMS 4-10 dní po doručení (okrem ruska,brazílie a niektoré krajiny ) Záruka 1. Jednotlivé produkty sa dodávajú so Zárukou . 2. Každý z produktov sa bude testovať pred senting.Aby sa ubezpečili, že všetky produkty fungujú dobre.Spätná väzba 1. Všetky naše produkty budú rovnaké ako fotografie ,tak dúfam, že sa môžeme len získať postive spätnú väzbu . 2. Niektorý chceli porovnať s pôvodným pls udržať istý, že naši sú konkurencieschopné ceny s vysokou kvalitou, že nemám nádej mať žiadne zlé spätnú väzbu 3.Sme tiež radi vaše návrhy na zlepšenie lepšie

O nás

Naše výrobky prešli na Systém Manažérstva Kvality Autentifikácie TS16949

Naša spoločnosť sa špecializuje na výrobu zapaľovacie cievky, Nafta common rail systém Elektromagnetický ventil a rôzne snímače série, rovnako ako ostatné elektrické auto diely.Sme si užili dobrú povesť na trhu doma a v zahraničí, napríklad do Európy, Severnej a Južnej Amerike, na Strednom Východe a v Juhovýchodnej Ázii.

Druh Oil pressure sensor
Lineárne 1s
Typ Časti 100% Nová časť
Typ Signálu Napätie Signálu
OEM 30PSI
Názov Značky WANNATUO
Štýl Varistor Typ
Platby TT / Western Union / Paypal
Opakovateľnosť ŽIADNE
Certifikácia ISO9001 / TS16949
MIN 1 ks
Rozsah Merania 100m
Hysterézia 0,1 s
Záruka 12 Mesiacov
Tlak-typ snímača RDS
Model Auta auto auto
Rozlíšenie Dobrý
Typ Snímača Piezoelektrické
Citlivosť vysoká

Súvisiace produkty