TDPRO 6DZM12 Bateria Moto 12V 15AH Motocyklové Batérie pre Elektrické/Mobility Skútre E - kolesá Kosačky

€40.26

-5%

€42.38

Nový produkt

1 položky

Štítky: appliques elektrický motocykel, 12v batéria, 12v 18650, 12v batérie, lítiové, občasné elektrický motocykel, 12v 35ah batérie, vyhľadávanie elektrický motocykel, motocykel elektrické muž, motocykel elektrická inštalácia, 12 v batéria.

Nové 6DZM12 12V 15AH Batéria pre Elektrický/Mobility Skútre E - kolesá Kosačky 48V

1. Táto batéria je navrhnutý špeciálne pre elektrické vozidlá, ako mobility scooter , elektrický golfový vozík , elektrický vozík , prach, zberateľ , trávu , a ďalšie . 2. Táto batéria je už nabitá, uzavreté, bezúdržbové. 3. Približne Rozmery: 150 mm x 100 mm x 100 mm 4. Zapečatené konfigurácie, koloidné elektrolytu, a nepriepustných. 5. Žiadne kyseliny hmly a znečisťovanie životného prostredia, keď sa nabíjanie a vybíjanie. 6. Priemyselné náklady na jednotku kapacity je nižšia ako VRLA, ale ekonomické prínosy sú vyššie. 7. Vyrábané pod certifikovaný systém kvality ISO9001 8. Má vysokú cyklistické životnosť, vysoká účinnosť a dlhá životnosť.

Funkcie:

Vstrebáva Sklenená Rohož (AGM)

Vstrebáva Sklenená Rohož (AGM) Technológia je pokročilý batérie dizajn, ktorý zabraňuje strate vody.Akonáhle je naplnené kyselinou, budete nikdy musieť naplňte ho vodou alebo kontrola kyseliny úrovni.

Dlhá Životnosť

Pretože jeho viesť vápnika dizajn, AGM batérie bude držať jeho špecifickou viac ako tri krát dlhšie ako bežné olova, antimónu typy.To znamená oveľa dlhšie časové obdobie medzi jednotlivými nabíjaniami, keď sa batéria používa v pohotovostnom režime, ako zimné uskladnenie.

A zostať pôvodné-sviežou AGM batérie sa dodávajú suché spolu s vlastným pack high-gravity kyselina, ktorá je pridaná v čase inštalácie.

Rozliatiu

Raz plnené kyselinou z jeho špeciálne balenia, v AGM batérie je prakticky bezúdržbový.Všetky kyseliny je absorbovaný v špeciálne dosky a oddeĺovače, takže nie je potrebné sa obávať, kyselina netesnosti na cenné súčiastky automobilov a príslušenstvo.

Dôležité

Životnosť batérie nie je určená len kvalitu, ale aj iné využitie prvkov.

Ak je batéria úplne mŕtvy, nemôže byť dobiť späť.

Najlepším riešením je, ak sa chcete odpojiť kladnej svorke, ak batéria nie je použitý veľmi pravidelne.

To, čo sme urobili, je, že sa uistite, že batéria je v dobrom stave pred odoslaním

Druh Materiálu plastové a kovové
Farba Orange
Položka Druh Motocyklové Batérie
Položka Dĺžka 15.2cm
Položka Šírka 10cm
Názov Značky TDPRO
Funkcia 1 Rozliatiu
Položka Výška 10cm
Názov Modelu TE048
Externé Testovanie Certifikácia ce
Špeciálne Funkcie ako zimné uskladnenie
Položka Hmotnosť 3kg
Funkcia 2 dlhá životnosť

Súvisiace produkty