Kúpeľňa Jednorazové Wc Kefa na Čistenie Č Mŕtvych Rohu Umývanie Wc Kefa Domácnosti, Jednorazové Upratovanie Artefakt nastaviť

€2.54

Nový produkt

1 položky

Štítky: tablet wc, čistič wc, kryt wc v každej izbe, kryt wc, nastaviť wc, čistenie wc, vankúš wc, prípade wc, gél wc, čistenie wc.

Funkcie: 1. Jednorazové wc kefa s čistiaca kefa hlavu.To môže byť ľahko vymenený stlačením modrého tlačidla, nie je potrebné na dotyk, ľahko uložiť problémy. 2. Rukoväť dizajn je pohodlné na držanie a ľahko sa čistí rohu, wc. 3. Vo vode rozpustné kefa, hlava sa bude rýchlo uvoľnite dekontaminácia faktory, keď príde do kontaktu s vodou.Silný dekontaminácia nepoškodia glazúra. 4. Po kefa hlavu používa, to môže byť vyradené.Je možné vyhodiť do koša, alebo hádzať do wc na splachovanie, bez toho, aby spôsobili zablokovanie. 5. S úložným base, žiadne nečistoty po použití, čisté a hygienické.Poznámka: 1. Vzhľadom na ručné meranie, prosím, aby meranie odchýlku 1-2cm. 2. V dôsledku rôznych displejov a svetelné efekty, skutočná farba položky môžu byť mierne odlišné od farby zobrazené na obrázku.Ďakujeme za pochopenie.

Číslo Modelu BS032
Funkcia Eco-priateľský
Použitie Wc
Štýl Ruky

Súvisiace produkty