Tapetovanie | Trendy a štýly z estetického hľadiska | Tapetujem.sk
  • august

    7

    2017
  • 1446
  • 0

Tapetovanie | Trendy a štýly z estetického hľadiska

 

Tak ako vo svete módy, kde sú určité trendy a štýly, takisto existujú aj v oblasti dekorácie interiéru a konkrétne sa bavíme o stenách.

V móde interiérového dizajnu sa už vystriedalo mnoho alternatív, ktorými boli aj farebne namaľované steny, neskôr sa vrátili do módy neutrálne biele steny, ku ktorým sa ľahko dopasuje nábytok, ďalej si svoj obdiv získali rôzne dekoračné nálepky na steny či zaujímavé obrazy. Obľúbenou alternatívou na skrášlenie stien sa stala metóda tapetovania a to nie len z praktického, ale aj z estetického hľadiska.

Poznáme množstvo typov tapiet, ktoré môžu byť ladené do rôznych vzorov a vašej stene dodajú zaujímavý a originálny dizajn. Tapety sa okrem materiálu, z ktorého sú vyrobené, líšia aj svojimi vzormi, motívmi a rozličnými obrazcami. Rozlišujeme napríklad tapety, ktoré imitujú prírodné kamene alebo tehly a vďaka nim sa náš domov stáva útulnejším, pretože tieto imitácie vyzerajú ako skutočné. Vďaka materiálu, z ktorého sú tapety vyrobené, napríklad vliesové tapety, sú producenti schopní vytvoriť aj jemný 3D efekt, vďaka ktorému tapeta pôsobí ešte reálnejšie. Okrem toho poznáme tapety, ktoré zobrazujú rozličné vzory, ako sú napríklad kruhy, motívy kvetov alebo rôzne iné obrazce, ktoré zvýraznia a oživia vašu stenu. Zaujímavou alternatívou sú však fototapety, ktoré si v dnešnej dobe môžete navrhnúť aj sami. Môžete si zvoliť akúkoľvek fotografiu, či už sa jedná o vašu rodinnú fotku alebo obraz prírody. Imitačné tapety, napríklad tehlové, sú vhodné buď do kuchyne alebo do obývacej miestnosti, ktorej dodajú útulnú a pohodlnú atmosféru. Fototapety sú ideálnou voľbou do spálne, pretože obraz prírodného prostredia jej dodá originálny a príjemný dizajn, ktorý vám dodá pocit voľnosti.

Chcete preniesť vaše sny do reality?  Rád Vám pomožem s tapetovaním a upravím Váš byt, alebo kanceláriu v  podobe krásnej steny. Ponuka tapetovania za najlepšie ceny v pomere kvality a výkonu. V prípade záujmu rád poradím pri výbere tapety a celkového riešenia priestoru a problému.

Tapetovanie a celkové služby ponúkam v nasledovných mestách: Košice, Prešov, Poprad,Levoča,SNV  a celkovo okruh 100 km. Moja milovaná práca je mojím poslaním.

Jednoznačne môžeme povedať, že tapetou v dome nič nepokazíte, pretože tapeta vie oživiť každú miestnosť vášho rodinného hniezdočka.

V prípade záujmu číslo:

0944 193 825

Zanechajte nám komentár

Ďakujem za komentár 🙂

Cancel reply
© NAŠI PARTNERYTapetovanie a Kyselina listováaPožičovňa ferratových setov