Tapetovanie vliesových tapiet | tapetujem.sk
  • august

    7

    2017
  • 2002
  • 0

Tapetovanie vliesových tapiet

Popularita tapetovania je čoraz väčšia a s tým vlastne súvisia aj moderné formy tapiet. V nasledujúcich niekoľkých riadkoch sa budeme zaoberať konkrétne vliesovými tapetami, ktoré môžu nepochybne čo-to ponúknuť svojim majiteľom. Ak máte záujem o tapety, ale neviete si rady s výberom, nemajte strach, my Vám poradíme, ktoré tapety budú ideálne pre Vás!

Vliesové tapety môžu byť určite považované za jedny z najľahšie aplikovateľných tapiet, a preto je ich popularita taká vysoká. Z čoho sú vyrobené? Jednostranne impregnovaný prenosný vlákninový materiál, ktorý je tvorený hlavne z buničiny z textilných vlákien. Výhodou vliesových tapiet je okrem iného aj fakt, že sú pomerne stabilné, vyznačujú sa veľmi vysokou priepustnosťou vzduchu a vodnej pary. Stálosť farieb je ich ďalšou devízou. A možno tou najpodstatnejšou vecou pre každého človeka, ktorý chce hlavne nenáročnú údržbu, tak je nutné povedať, že sú veľmi ľahko udržiavateľné, preto zabudnite na zložité metódy! Nesmieme zabudnúť ani na fakt, že pokiaľ ste sa rozhodli tapetovať si priestory na vlastnú päsť, tak pri vliesových tapetách máte dve možnosti. Buď si lepidlo nanesiete priamo na stenu, alebo na dané tapety. Takže aj takáto variabilita určite pridáva na popularite tohto druhu tapiet.

Vlhkosť je taktiež dôležitý fakt, určite je na mieste položiť si otázku, ovplyvňuje vlhkosť a vlhké prostredie nejakým spôsobom údržbu či celkovú kvalitu nanesených vliesových tapiet? Určite nie!

Vliesové tapety sú odolné aj voči vlhkosti, ale žiaden domáci majster by nemal zabudnúť, že pri aplikácii vliesových tapiet by malo byť prostredie čo najviac suché, tým sa predíde zbytočnému nekvalitnému naneseniu a prípadnému poškodeniu týchto tapiet. Určite ste už rozhodnutí, takže poslednou vecou, ktorú musíte urobiť, je objednať si vliesové tapety podľa Vašich požiadaviek!

Aby ste dosiahli želaný efekt, pretože je potrebné rešpektovať niekoľko základných pravidiel. Je potrebné vedieť odborne vyriešiť lepenie rohov, okolia dverí a mnohých iných detailov, ktoré som sa svojou dlhoročnou praxou pri lepení tapiet a billboardov naučil.

Od roku 2005 sa aktívne venujem tapetovaniu a snažím sa  pomáhať ľuďom pri rekonštrukciách,  skrášľovaniu  interiéru domov, bytoch a nebytových priestoroch.

Marián Oros, tel. číslo- 944 193 825 – Tapetovanie stien

Zanechajte nám komentár

Ďakujem za komentár 🙂

Cancel reply
© NAŠI PARTNERYTapetovanie a Kyselina listováaPožičovňa ferratových setov