Tapetovanie vinylovými tapetami | správny výber | tapetujem.sk
  • august

    7

    2017
  • 1794
  • 0

Tapetovanie vinylovými tapetami

Tapetovanie je trendy, ktorý bude ešte rásť viac a viac vzhľadom na nie veľkú finančnú náročnosť celého tohto ,,procesu“. Tapety si môžete zadovážiť v rozmedzí od 70-100 €, takže konštatovanie, že tapety sú pomerne lacná záležitosť, je určite na mieste.

Moderné tapety nájdete vo všetkých reťazcoch, tých kamenných, ale aj internetových. Výrobcovia tapiet sa zameriavajú na rozličnú klientelu, ale hlavne každý jeden druh tapiet slúži na iné účely. Ale ako to bude s vinylovými tapetami?

Nemáte momentálne dostatok finančných prostriedkov na kúpu dlaždíc, povedzme, do Vašej kúpeľne či iného priestoru so zvýšenou koncentráciou vlhkosti?

My máme jedno riešenie, ktoré Vás určite poteší! Vinylové tapety!

Patria rozhodne do kategórie najkvalitnejších. Ich hlavnou výhodou je vysoká odolnosť voči vode a vlhkosti, a preto, ako sme už naznačili, sú vhodné do priestorov ako kúpeľňa. Vzhľadom na svoju vysokú vodeodolnosť sa zákazníci budú musieť uspokojiť s pomerne obmedzeným množstvom vzorov. Každý jeden klient si bude môcť vybrať zo vzorov ako kachličky, kachle, najrozličnejšie tehlové či abstraktné vzory.

Z čoho sú vinylové tapety vyrobené?

Z umelej hmoty a celulózy. Ďalšou devízou vinylových tapiet je aj ich dobrá izolácia tepla.

Máte nerovné steny?

Vinylová tapety je pre Vás ako stvorená! Ich vlastnosť prekrývania nerovných stien je na nezaplatenie! Keď už sa raz človek rozhodol tapetovať, tak očakáva aj nejakú tú životnosť! Vinylové tapety môžu všetkým zákazníkom ponúknuť životnosť približne 10-15 rokov, čo je veľmi slušné číslo. Aplikácia vinylových tapiet patrí taktiež k tým jednoduchším. Veľké množstvo odborníkov odporúča kvalitné lepidlá, aby sa aj tým predĺžila životnosť ešte viac.

Tapetovanie vinylových tapiet Košice, Poprad, Prešov, Levoča, SNV a okolie 100 km  

Tapetovanie Marián Oros : 0944 193 825

Pokiaľ ste sa rozhodli teda o vinylové tapety, rozhodne svoje rozhodnutie neoľutujete! Vaše finančné prostriedky budú investované rozumne, ale hlavne dlhodobo!

Zanechajte nám komentár

Ďakujem za komentár 🙂

Cancel reply
© NAŠI PARTNERYTapetovanie a Kyselina listováaPožičovňa ferratových setov