O nás - tapetujem
Marián Oros-tapetár

Tapetovanie

Tapetovanie ponúkame už od roku 2005 s cieľom vyplniť priestor na trhu v oblasti ponúkania kvalitných tapetárskych služieb na profesionálnej úrovni. Počas svojej existencie sme získali množstvo spokojných zákazníkov zo Slovenska , hľadajúcich kvalitné tapetovanie a priaznivu cenu. Naším prvoradým zámerom je náš 100% prístup a následná spokojnosť terajších aj budúcich zákazníkov v okresoch GL,SNV, PO, PP, KE a okolie 100 km.

My Vás nebudeme ničím strašiť, ponúkať rôzne nezmysly, alebo Vám predávať drahé a nezmyselné služby. Budeme Vám predkladať riešenia, rady a pomáhať tak, aby ste jedného dňa mohli povedať „vybrali sme si dobre“. Realizácia tapiet na profesionálnej úrovni. Snažíme sa, aby pre klientov neboli slová služba, pomoc, rada len prázdnym pojmom. Riadime sa HESLOM: práca chvatná, málo platná. Naša práca si vyžaduje veľkú pozornosť a precíznosť nielen pri lepení , ale pri celom priebehu tapetovania. Len profesionálny tapetár zvládne nalepiť všetky druhy tapiet.

Nič pre nás nie je problém, všetko je výzva, vývoj ide dopredu a verte, že sa snažíme bežat rýchlo.

Behom toho všetkého radi prijmeme akékoľvek podnety k tomu, čo nám nejde, čo by nám mohlo ísť lepšie, alebo čo by Vás ešte viac uspokojilo. Tapetár Marián Oros je postavený na Vašich prianiach, preto sa nehanbite napísať nám o nich, alebo upozorniť nás na akúkoľvek nespokojnosť či nedostatok, chceme dostať šancu napraviť ich.

Hovorí sa, že papier znesie všetko a preto najlepším spôsobom, ako vybrať práve nás, je oboznámiť sa s našimi referenciami, vidieť naživo priebeh prác pri tapetovaní alebo hotové diela

Obráťte sa na nás a my Vám pomôžeme realizovať sny krásneho domova.

 

Veľa zdaru a správne rozhodnutia Vám praje, tapetár Marián Oros

Realizácie

rokov poskytujem kvalitné služby

Výlepov – tapiet a reklamých PLÔCH

Spokojných zákazníkov

© NAŠI PARTNERYTapetovanie a Kyselina listováaPožičovňa ferratových setov