Ceny a náklady spojené s tapetovaním | TAPETUJEM.SK
  • august

    5

    2017
  • 2419
  • 0

Ceny a náklady spojené s tapetovaním

 

Hľadáte už nejakú tú dobu niečo, čím by ste si mohli Váš príbytok skrášliť? Neviete si dať, čo by to malo byť? Čo tak dať šancu modernému tapetovaniu 21. storočia, ktoré si môžete zabezpečiť aj vlastnými silami?

Dôležité je zvoliť si vhodný motív a podklad a tapetovanie sa môže začať!

Určite Vás všetkých v dnešnej dobe v prvom rade zaujímajú ceny a náklady. A o inom to nebude ani pri tapetovaní!

Tapetovanie je na prvý pohľad pomerne jednoduchá práca, ktorú si v pokoji svojho domova urobí nejeden domáci majster. Avšak zdanie možno klame! Chce to precíznosť, trpezlivosť a aj určitý zmysel pre estetiku. Lenže všetko niečo stojí, a preto aj pomôcky, ktoré sú alfou a omegou pri tapetovaní, budú niečo stáť.

Preto je na mieste klásť si otázku, oplatí sa tapetovať na vlastnú päsť, alebo si radšej zaplatiť majstra, ktorý Vám vyčaruje vkusný a estetický príplatok za určitú sumu?

Táto otázka je veľmi ťažká, pretože každý majster bude požadovať iné náklady. Ale nás zaujímajú skôr približné ceny, ktoré môžeme očakávať, ak sa už teda raz rozhodneme skúsiť túto estetickú činnosť. Taktiež je veľmi dobré vedieť si naniesť tapety na stenu kvôli tomu, že tapety sú nesmierne ľahko opraviteľné, a preto ak sa už raz naučíte vhodne s nimi narábať, budete si ich vedieť aj opraviť, prípadne prerobiť. Ale späť k veci! Na úvod si treba určiť, o akú tapetu máte záujem. Existuje veľmi veľa druhov moderných tapiet, a preto je rozhodnutie len a len na Vás! Berme do úvahy teda, že si vezmete napríklad tzv. vliesové tapety. Na celú prácu budete potrebovať, samozrejme, samotné tapety, lepidlo a penetračný náter. A k tomu, prirodzene, nejaký čas. Celá procedúra by Vám mala trvať okolo 3-3,5 hodín, záleží, aké skúsenosti však máte so samotným tapetovaním. Na tapetovanie si treba pripraviť vo všeobecnosti okolo 70-100 €, z toho najmenšiu zložku tvorí lepidlo a najväčšiu dané tapety. a náradie, ktoré robí asi tú najdrahšiu položku pri svojpomocnom tapetovaní .Môžete sa pustiť do práce!

Nezabúdať na fakt, že ak sa Vam tapetovanie nepodarí a vzhľad nebude zodpovedať vašej predstave stratíte všetky ilúzie, čas a peniaze.

Ponúkam svoje služby ohľadom tapetovania za najlepšie ceny s pomerom kvality a výkonu. Moja dlhoročná prax poukazuje, že svoju prácu robím s detailami na spokojnosť zákazníka.

Tapetovanie ponúkam v mestách Košice, Prešov, Poprad, Levoča, SNV okolie 100 km.

Ponúkam svoje skúsenosti   smerom na východ aj na západ, otváram dvere slovenským zákazníkom a prispievam  tak k štýlovému bývanie . Moje číslo : +421 944 193 825

 

Zanechajte nám komentár

Ďakujem za komentár 🙂

Cancel reply
© NAŠI PARTNERYTapetovanie a Kyselina listováaPožičovňa ferratových setov