Cenník - tapetujem

Cenník pre tapetárske práce a za fototapety na mieru  je len orientačný konkrétna cena za jednotlivé úkony závisí od zložitosti , rozsahu , lokality , termínu realizácie a množstva prác na konkrétnej zákazke. Vo všeobecnosti platí čím väčší objem a množstvo prác na konkrétnej zákazke tým je cena jednotlivých prác nižšia.

Všetky ceny tapetárskych prác a  sa upresnia na čísle 0944 193 825

Aj napriek našim bohatým skúsenostiam v tapetovaním si vôbec neviem predstaviť, ako niekto dokáže zodpovedne vybrať toho správneho tapetára len tak podľa cenových ponúk, tzv. od stola… Hovorí sa, že papier znesie všetko a preto najlepším spôsobom, ako vybrať tapetára, je oboznámiť sa s ich referenciami, vidieť naživo priebeh prác alebo hotové dielo a porozprávať sa s ich zákazníkmi.

Prečo vám o tom píšem? Pretože v dnešnom svete je stále ťažké , keď nie ešte ťažšie, vybrať si realizačnú firmu, tapetára , ktorý by vám vyhovela cenou aj kvalitou.

Obráťte sa na nás a my Vám pomôžeme realizovať sny krásneho domova.

Veľa zdaru a správne rozhodnutia Vám praje,

kolektív, Mariána Orosa.

Neúčtujeme dodatočné náklady

V prípade, že sa vám zdajú naše ceny drahšie ako konkurencia, tak dôvodom je aj to že my ponúkame kvalitu za ktorou si stojíme a neúčtujeme dodatočné náklady.

Tapetár, ktorý robí kvalitnú prácu a pracuje s kvalitnými materiálmi, taký nemá núdzu o zákazky, ale tapetár, ktorý nemá takú odbornosť a má problém získať zákazky, taký je nútený robiť i za nízke ceny.

Ak hľadáte kvalitné tapetovanie, odporúčam vám určite naše služby.

TEŠIME NA SPOLUPRÁCU!

  • penetrácia podkladu ZADARMO
  • dodanie lepidla – ZADARMO
  • [
  • orez dvere,zásuvky – ZADARMO
  • doprava – do 100 km ZADARMO
© NAŠI PARTNERYTapetovanie a Kyselina listováaPožičovňa ferratových setov